Čas na serveru 07:29:36

František Líbal
Chaloupky u potoka

Id: 219212

Chaloupky u potoka

  •  / Chaloupky u potoka / František Líbal

olej/lepenka, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně věnování Rudolfu Dejlovi

zobrazeno: 651x

Vyvolávací cena:

12 100

Příhozy: 50