Čas na serveru 12:22:29

František Líbal
Deštivé předjaří

Id: 171403

Deštivé předjaří

  •  / Deštivé předjaří / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 2452x

Vyvolávací cena:

13 000