Čas na serveru 05:38:26

František Líbal
Deštivé předjaří

Id: 171403

Deštivé předjaří

  •  / Deštivé předjaří / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 1390x

Vyvolávací cena:

13 000