Čas na serveru 18:09:05

František Líbal
Hamburg

Id: 32909

Hamburg

  •  / Hamburg / František Líbal
  •  / Hamburg / František Líbal
  •  / Hamburg / František Líbal

olej/sololit, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno uprostřed dole, popis, datováno 1921, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3136x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 75