Čas na serveru 11:32:43

František Líbal
Jaro v Mnichovicích

Id: 386701

Jaro v Mnichovicích

  •  / Jaro v Mnichovicích / František Líbal

olej/plátno, rozměr 97,5 x 131 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu

zobrazeno: 8325x

Vyvolávací cena:
10 000

30 000