Čas na serveru 03:15:52

František Líbal
Jaro v Mnichovicích

Id: 386701

Jaro v Mnichovicích

  •  / Jaro v Mnichovicích / František Líbal

olej/plátno, rozměr 97,5 x 131 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu

zobrazeno: 7974x

Vyvolávací cena:
10 000

30 000