Čas na serveru 11:28:34

František Líbal
Jeřabina ve větru

Id: 236204

Jeřabina ve větru

  •  / Jeřabina ve větru / František Líbal

olej/sololit, rozměr 34 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, značně poškozený rám

zobrazeno: 6534x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 49