Čas na serveru 23:13:32

František Líbal
Jihočeská Venuše

Id: 96002

Jihočeská Venuše

  •  / Jihočeská Venuše / František Líbal

olej/plátno, rozměr 63 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, poškozený rám, vše v původním stavu

zobrazeno: 2178x

Vyvolávací cena:

9 501