Čas na serveru 05:03:44

František Líbal
Jihočeský rybník

Id: 337503

Jihočeský rybník

  •  / Jihočeský rybník / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 61 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2618x

Vyvolávací cena:
2 200

20 000

Příhozy: 61