Čas na serveru 07:20:16

František Líbal
Jinovatka na hrázi Nového rybníka

Id: 177401

  •  / Jinovatka na hrázi Nového rybníka / František Líbal

olej/plátno/podlepeno kartonem, rozměr 41,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1942, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně kartonu

zobrazeno: 1442x

Vyvolávací cena:
2 800

21 000