Čas na serveru 06:40:16

František Líbal
Karlovy Vary

Id: 219201

Karlovy Vary

  •  / Karlovy Vary / František Líbal

olej/lepenka, rozměr 20 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 734x

Vyvolávací cena:
1 800

16 500

Příhozy: 58