Čas na serveru 14:08:46

František Líbal
Karlův most

Id: 129001

Karlův most

  •  / Karlův most / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek ČFVU

zobrazeno: 2152x

Vyvolávací cena:

10 500