Čas na serveru 11:56:42

František Líbal
Karlův most

Id: 153102

Karlův most

  •  / Karlův most / František Líbal

olej/karton, rozměr 29,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1960, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 777x

Vyvolávací cena:

4 700