Čas na serveru 06:45:46

František Líbal
Konvolut dvou kusů

Id: 54305

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / František Líbal

Jihočeské rybníky, olej/plátno/karton, rozměr každého 40,5 x 51,5 cm, signováno vždy vpravo dole, lehce poškozené autorské rámy, původní stav

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena:

9 000