Čas na serveru 06:52:41

František Líbal
Kostecký potok

Id: 728

Kostecký potok

  •  / Kostecký potok / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr malby 24 x 32 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 2517x

Vyvolávací cena:
2 200

2 800