Čas na serveru 01:58:25

František Líbal
Krajina u Zbrašova

Id: 375602

Krajina u Zbrašova

  •  / Krajina u Zbrašova / František Líbal

olej/sololit, rozměr 24 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:

10 000