Čas na serveru 08:18:56

František Líbal
Krajina u Zbrašova

Id: 375602

Krajina u Zbrašova

  •  / Krajina u Zbrašova / František Líbal

olej/sololit, rozměr 24 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 94x

Vyvolávací cena:

1 600

2022,09-1,12,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu