Čas na serveru 02:44:36

František Líbal
Krkonoše

Id: 153103

Krkonoše

  •  / Krkonoše / František Líbal

olej/karton, rozměr 24 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 21, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

12 000