Čas na serveru 22:27:35

František Líbal
Lesní interier

Id: 72511

Lesní interier

  •  / Lesní interier / František Líbal

olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1994x

Vyvolávací cena:

31 000