Čas na serveru 13:46:37

František Líbal
Lišovská silnice

Id: 227902

Lišovská silnice

  •  / Lišovská silnice / František Líbal

olej/karton, rozměr 43 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1197x

Vyvolávací cena:

23 000