Čas na serveru 11:20:53

František Líbal
Listopad

Id: 165404

Listopad

  •  / Listopad / František Líbal

olej/plátno/překližka, rozměr 49 x 71 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2847x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 61