Čas na serveru 05:31:20

František Líbal
Lučnice u Staré Hlíny

Id: 219210

Lučnice u Staré Hlíny

  •  / Lučnice u Staré Hlíny / František Líbal

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 702x

Vyvolávací cena:

18 500