Čas na serveru 07:27:03

František Líbal
Lužnice u Vlkova

Id: 1503403

Lužnice u Vlkova

  •  / Lužnice u Vlkova / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1318x

Vyvolávací cena:

2 900