Čas na serveru 17:47:04

František Líbal
Mraky nad rybníkem Kaclířov

Id: 152106

Mraky nad rybníkem Kaclířov

  •  / Mraky nad rybníkem Kaclířov / František Líbal

olej/plátno, rozměr 38 x 61 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1432x

Vyvolávací cena:

17 500