Čas na serveru 06:00:07

František Líbal
Na břehu rybníka

Id: 78804

Na břehu rybníka

  •  / Na břehu rybníka / František Líbal

olej/plátno, rozměr 39 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1112x

Vyvolávací cena:
2 800