Čas na serveru 06:20:06

František Líbal
Na konci Kanclíře

Id: 1503402

Na konci Kanclíře

  •  / Na konci Kanclíře / František Líbal

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1228x

Vyvolávací cena:

2 200