Čas na serveru 17:35:11

František Líbal
Na kraji rybníka

Id: 265605

Na kraji rybníka

  •  / Na kraji rybníka / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6188x

Vyvolávací cena:

8 000