Čas na serveru 05:10:13

František Líbal
Po lovu na Starém Hospodáři

Id: 1402

Po lovu na Starém Hospodáři

  •  / Po lovu na Starém Hospodáři / František Líbal

olej/plátno, rozměr plátna 42 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, značně oloupaný rám, původní stav

zobrazeno: 2001x

Vyvolávací cena:
3 200

11 000