Čas na serveru 07:14:15

František Líbal
Počátek podzimu

Id: 151002

Počátek podzimu

  •  / Počátek podzimu / František Líbal

olej/lepenka, rozměr 19 x 24 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 630x

Vyvolávací cena:

3 700