Čas na serveru 07:22:04

František Líbal
Podzim

Id: 104009

Podzim

  •  / Podzim / František Líbal
  •  / Podzim / František Líbal
  •  / Podzim / František Líbal
  •  / Podzim / František Líbal

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity od JUDr. P. Tomana, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2433x

Vyvolávací cena:

13 500