Čas na serveru 04:28:14

František Líbal
Podzim na Dubovém

Id: 104014

Podzim na Dubovém

  •  / Podzim na Dubovém / František Líbal

olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3486x

Vyvolávací cena:

16 000