Čas na serveru 17:06:19

František Líbal
Podzimní potok

Id: 339701

Podzimní potok

  •  / Podzimní potok / František Líbal

olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, značeno a datováno vlevo dole, značně krakelovaná malba, poškozen rám

zobrazeno: 1400x

Vyvolávací cena:

11 000