Čas na serveru 14:17:18

František Líbal
Podzimní rybník

Id: 164301

Podzimní rybník

  •  / Podzimní rybník / František Líbal

olej//plátno/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, nově rámováno

zobrazeno: 1791x

Vyvolávací cena:

13 000

Příhozy: 52