Čas na serveru 06:48:21

František Líbal
Pohled na rybník

Id: 145903

Pohled na rybník

  •  / Pohled na rybník / František Líbal

olej/karton, rozměr 20 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu, PO

zobrazeno: 1310x

Vyvolávací cena:
1 800