Čas na serveru 10:34:03

František Líbal
Pohled na Staré Město

Id: 844

Pohled na Staré Město

  •  / Pohled na Staré Město / František Líbal

olej/plátno, rozměr plátna 120 x 130 cm, signováno vpravo dole F. Líbal, datováno 1935, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4057x

Vyvolávací cena:
12 000

42 000