Čas na serveru 04:12:15

František Líbal
Praha

Id: 338704

Praha

  •  / Praha / František Líbal
  •  / Praha / František Líbal
  •  / Praha / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 17 x 24,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 3595x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 73