Čas na serveru 06:37:55

František Líbal
Pražský hrad

Id: 78201

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / František Líbal

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, volné v rámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1585x

Vyvolávací cena:

9 600