Čas na serveru 06:04:00

František Líbal
Před katedrálou

Id: 184403

Před katedrálou

  •  / Před katedrálou / František Líbal

olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 3404x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 63