Čas na serveru 21:15:48

František Líbal
Předjarní den

Id: 351701

Předjarní den

  •  / Předjarní den / František Líbal

olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, značeno vpravo dole s datací, obraz znečištěn, lokálně poškozen, poškozený rám

zobrazeno: 2329x

Vyvolávací cena:

32 000