Čas na serveru 21:54:57

František Líbal
Prosluněný den

Id: 164302

Prosluněný den

  •  / Prosluněný den / František Líbal

pastel/papír, rozměr 32 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi raná práce

zobrazeno: 961x

Vyvolávací cena:

3 700