Čas na serveru 04:58:26

František Líbal
Rozkvetlý den

Id: 315307

Rozkvetlý den

  •  / Rozkvetlý den / František Líbal

olej/plátno, rozměr 62 x 75,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1517x

Vyvolávací cena:

45 000