Čas na serveru 21:52:19

František Líbal
Sv. Vít

Id: 96005

Sv. Vít

  •  / Sv. Vít / František Líbal
  •  / Sv. Vít / František Líbal
  •  / Sv. Vít / František Líbal
  •  / Sv. Vít / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vpravo dole s věnováním, na zadní straně datace 11.I.16, autorsky rámováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 1835x

Vyvolávací cena:

8 000