Čas na serveru 06:35:18

František Líbal
Svatovítský rybník

Id: 171801

Svatovítský rybník

  •  / Svatovítský rybník / František Líbal

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2222x

Vyvolávací cena:

32 500