Čas na serveru 06:02:01

František Líbal
Tatry v zimě

Id: 204501

Tatry v zimě

  •  / Tatry v zimě / František Líbal

olej/plátno, rozměr 74 x 93 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 974x

Vyvolávací cena:
3 800

37 000