Čas na serveru 00:07:18

František Líbal
V polích

Id: 206202

V polích

  •  / V polích / František Líbal

olej/lepenka, rozměr 21 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 5291x

Vyvolávací cena:

15 500