Čas na serveru 05:18:17

František Líbal
Večer na Kaclířově

Id: 885

Večer na Kaclířově

  •  / Večer na Kaclířově / František Líbal

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 81 cm, signováno vpravo dole Fr., drobné oděrky na rámu, ověření pravosti na zadní straně dvěma znalci viz foto, původní stav

zobrazeno: 2013x

Vyvolávací cena:

9 000