Čas na serveru 05:47:28

František Líbal
Vesnický motiv

Id: 136904

Vesnický motiv

  •  / Vesnický motiv / František Líbal

olej/plátno, rozměr 39 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 859x

Vyvolávací cena:

9 500