Čas na serveru 05:49:40

František Líbal
Vítr

Id: 1503401

Vítr

  •  / Vítr / František Líbal
  •  / Vítr / František Líbal
  •  / Vítr / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, značně poškozený rám, obraz v původním stav

zobrazeno: 1305x

Vyvolávací cena:

2 300