Čas na serveru 21:43:26

František Líbal
Z jižních Čech

Id: 156304

Z jižních Čech

  •  / Z jižních Čech / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 2587x

Vyvolávací cena:

16 000