Čas na serveru 05:45:15

František Líbal
Z Timmendorfu

Id: 116803

Z Timmendorfu

  •  / Z Timmendorfu / František Líbal

olej/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, původní stav, majitel získal z rodiny autora

zobrazeno: 1707x

Vyvolávací cena:
1 800

7 000