Čas na serveru 06:44:26

František Líbal
Zasněžený les

Id: 153101

Zasněžený les

  •  / Zasněžený les / František Líbal

olej/plátno, rozměr 92,5 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, napnuto na novém blindrámu, nerámováno

zobrazeno: 1073x

Vyvolávací cena:

32 500