Čas na serveru 06:22:43

František Líbal
Zelená hráz

Id: 758

Zelená hráz

  •  / Zelená hráz / František Líbal

olej/plátno, rozměr plátna 42 x 53 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, datováno 73, drobné oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 1852x

Vyvolávací cena:

3 600