Čas na serveru 04:01:17

František Líbal
Zelená hráz v Hradečku

Id: 48005

Zelená hráz v Hradečku

  •  / Zelená hráz v Hradečku / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3005x

Vyvolávací cena:
3 200

6 000